Повідомлення

«Бо роками напрацьовано, чиновник – то зло»: інтерв’ю Марини Кузмічової після звільнення з посади

25-09-2023 Інтерв’ю

Марина Кузмічова у понеділок, 18 вересня, звільнилася з посади заступниці міського голови Рівного. На прохання «Четвертої влади» про інтерв’ю вона відповіла згодою і запросила зустрітися в середу 20-го вересня.

Вікна, які вибило після удару армії РФ по Рівному, замінять коштом міста

22-09-2023 Новини

Вікна, які 21 вересня вибило вибуховою хвилею у будинку внаслідок ракетного удару по Рівному, замінять коштом міста. Наразі з'ясовують об'єми робіт, - пише Суспільне.

Заступниця Кузмічова звільнилась. Соратники кажуть — через анонімки

22-09-2023 Новини

Услід за звільненим міським головою Олександром Третяком пішла з посади його заступниця з гуманітарних питань Марина Кузмічова. Вона сама написала заяву на звільнення. Її соратники кажуть, що це сталося через анонімки.

Позачергове пленарне засідання Рівнеради відбудеться 26 вересня

21-09-2023 Анонси

26 вересня 2023 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться третє пленарне засідання (позачергове) чергової двадцятої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

У Рівному зупинили будівництво заїзду до будинку біля Басів Кута, поки забудовник не виконає вимоги комісії

20-09-2023 Новини

У Рівному будівництво заїзду до новобудови на вулиці В'ячеслава Чорновола зі сторони Басівкутської не відновлять, допоки забудовник не приведе до ладу документи.

Рівнераду просять про надбавку для в.о. мера Шакирзяна. Як він відреагував

19-09-2023 Новини

Рівнерада має розглянути проєкт рішення про встановлення надбавки у розмірі 50% від окладу для секретаря міськради Віктора Шакирзяна, який після звільнення Олександра Третяка виконує обов'язки міського голови. Про це пише Суспільне.

«Завтра я вже безробітна»: заступниця мера Рівного прокоментувала своє звільнення

18-09-2023 Новини

Заступниця міського голови Рівного з гуманітарних питань Марина Кузмічова заявила про звільнення з посади, про це вона написала у своєму Facebook у вечір неділі, 17 вересня.

Китайський слід: чому рівненська муніципальна варта приховує виробника вуличних відеокамер

17-09-2023 Розслідування

Департамент муніципальної варти Рівного приховує модель і виробника вуличних відеокамер. Тим часом на рівненських стовпах висять камери, заборонені в США і Європарламенті. Виробника цього обладнання Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до списку міжнародних спонсорів війни.

Перед ким звітує Віктор Шакирзян, який має тепер дві посади?

16-09-2023 Інтерв’ю

У секретаря міськради Рівного Віктора Шакирзяна тепер кожний день розписаний похвилинно. Ще зранку він може роздавати накази чиновникам, а уже за пів години — на робочій зустрічі в одній з рівненських шкіл.

«На міській землі вирішують свої проблеми»: депутати Рівнеради скаржаться на будівництво заїзду біля Басового Кута

07-09-2023 Новини

Депутати Рівнеради попросили перевірити будівництво автомобільного заїзду біля недобудованого житлового комплексу на вулиці Чорновола. Колективне звернення до міського голови, обласної прокуратури, поліції та управління Держгеокадастру надіслали 31 серпня. Про це пише Суспільне.