Повідомлення

24 вересня – позачергове засідання сесії Рівнеради

23-09-2021 Анонси

24 вересня 2021 року в конференц залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться шосте пленарне засідання (позачергове) чергової другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

Шосте пленарне засідання другої сесії Рівненської міськради 8-ого скликання буде 30 вересня

19-09-2021 Анонси

30 вересня 2021 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться шосте пленарне засідання чергової другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

В Рівнераді працюють над коригуванням тарифу на опалення

15-09-2021 Новини

Чимало питань у рівнян викликав проєкт рішення щодо встановлення тарифів на постачання теплової енергії для населення та тарифів на гарячу воду. Однак, як повідомляє офіційний портал Рівненської міської ради, це ще не остаточний тариф.

В Рівному розробляють рекомендації для адаптації міста до зміни клімату

02-09-2021 Новини

1 вересня представники управління економіки, члени громадської організації «Екоклуб» та депутат Рівненської міської ради Оксана Майборода зустрілися в рамках робочої групи, що працюватиме над розробкою плану енергетичного та кліматичного розвитку міста (ПДСЕРК до 2030 року).

В Рівному створили Департамент соціальної політики

25-08-2021 Новини

20 серпня на сесійному засіданні Рівнеради депутати підтримали рішення про створення Департаменту соціальної політики шляхом реорганізації управління праці та соціального захисту населення.

Тенісні корти в центральному парку Рівного планують відновлювати

21-08-2021 Новини

Про це йшлося на зустрічі представників міської влади із ініціативною групою батьків юних тенісистів, які наполягають на відновленні міських тенісних кортів у парку ім. Т. Г. Шевченка, - пише «7 днів».

В Рівному призначили головного архітектора. Він розповів, з чого почне

19-08-2021 Новини

Міський голова Рівного Олександр Третяк 19 серпня представив колективу нового начальника управління містобудування та архітектури, головного архітектора міста Дмитра Котлярова. Про це Олександр Третяк повідомив на своїй сторінці у Facebook.

П’яте пленарне засідання другої сесії Рівненської міськради 8-ого скликання буде 20 серпня

11-08-2021 Анонси

20 серпня 2021 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться п’яте пленарне засідання чергової другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

На Боярці буде не турбокільце, а транспортна розв’язка кільцевого типу середнього радіусу

07-08-2021 Новини

В Рівному розпочали підготовчі роботи з облаштування транспортної розв’язки кільцевого типу середнього радіусу на перехресті вулиць Макарова-Дубенська. Про це повідомляє офіційний портал Рівненської міської ради.

Рівне отримає 1,6 мільйона євро інвестицій на модернізацію освітньої галузі міста

04-08-2021 Новини

4 серпня секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян підписав меморандум про співпрацю з представниками Українського фонду соціальних інвестицій. Кошти, виділені проєктом, будуть спрямовані на те, аби модернізувати освітню галузь міста.