Повідомлення

Для укриттів і пунктів обігріву: Рівне виділило майже 70 млн. грн. на генератори

23-11-2022 Новини

Рівнерада 23 листопада виділила майже 70 мільйонів гривень на закупівлю генераторів, якими облаштують, зокрема, пункти обігріву. Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. Частину генераторів місто отримає як гуманітарну допомогу, - пише Суспільне.

Головну новорічну ялинку в Рівному цьогоріч не встановлюватимуть

15-11-2022 Новини

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. Він розповів, що за результатами опитування мешканців громади – більшість вважає, що нині не час для святкувань та встановлення новорічних інсталяцій.

В Рівному розпочали опалювальний сезон

11-11-2022 Новини

Минулими роками в Рівному опалювальний сезон стартував 15 жовтня. Водночас цього року через війну, всі міста вирішили відтермінувати подачу тепла до осель мешканців.

Без Ювілейної, Спартака: останні на перейменування вулиці в Рівному отримали нові назви

03-11-2022 Новини

Рівнерада 3 листопада офіційно затвердила нові назви для ще чотирьох вулиць та одного провулка. Вони були останніми з переліку, який сформувала профільна комісія у рамках дерусифікації та дерадянізації.

В Рівненській міській громаді 3 листопада стартує опалювальний сезон

02-11-2022 Новини

В Рівненській міській громаді 3 листопада розпочинається опалювальний сезон. Про це повідомив 2 листопада міський голова Рівного Олександр Третяк під час відеозвернення у Facebook, - пише Суспільне.

«Не дозволимо бєспрєдєлу розвиватися»: як мер Рівного відповідає за слова стосовно забудови скверу

31-10-2022 Розслідування

Минув рік, відколи міська рада ухвалила рішення, що мало вберегти міську землю біля супермаркету «Сільпо» від побудованих кіосків. Минув рік від гарних промов міського голови Рівного Олександра Третяка про те, що влада відстоюватиме сквер, - пише «Четверта влада».

Третяк ветує депутатське рішення про премію собі та заступникам

26-10-2022 Новини

На сесії, яка пройшла у четвер, 20 жовтня, депутати ухвалили рішення повернути премію начальникам управлінь, керуючій справами та заступникам міського голови.

Друге пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Рівнеради буде 3 листопада

25-10-2022 Анонси

3 листопада 2022 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться друге пленарне засідання чергової дванадцятої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

Майже у всіх навчальних закладах Рівного вже облаштовані укриття

23-10-2022 Новини

Із 35 навчальних закладів Рівненської міської територіальної громади, в 32 облаштовані укриття, сховища, найпростіші укриття.

Рівне підписало меморандум про співпрацю з Українським фондом соціальних інвестицій

21-10-2022 Новини

Міський голова Рівного Олександр Третяк та директор другого регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Василь Буртник підписали меморандум про співпрацю.