Повідомлення

В Рівному завершили термомодернізацію ЗДО №35

05-07-2024 Новини

У громаді продовжується робота з осучаснення закладів дошкільної освіти. Зокрема, один з найважливіших аспектів - зробити їх максимально енергоефективними. Про це пишуть на офіційному порталі Рівнеради.

Рівненська громада отримає стратегію розвитку

04-07-2024 Новини

4 липня у Рівному відбулося перше засідання Стратегічного комітету із розробки стратегії Рівненської міської територіальної громади до 2028 року. Участь у засіданні взяли 36 членів стратегічного комітету.

Нова голова фракції «Голос» відповіла на питання виборців

24-06-2024 Інтерв’ю

Нещодавно фракція «Голос» у Рівнераді змінила свого керівника – замість Романа Денисюка головою стала Анастасія Кулакевич. На сторінці «Голос. Рівне» у Фейсбуці з’явилося інтерв’ю («відповіді на питання виборців») з новоспеченою головою.

У старій рівненський «Обнові» буде бізнес-коворкінг з шоурумами

22-06-2024 Новини

В чотириповерховій будівлі на вул. Поштовій, 2 в центрі Рівного «закипіла робота»: чоловіки виносять важкі мішки до вантажівки, а замість аптеки на першому поверсі — висять довгі чорні завіси з поліетилену. Що за ремонт тут затіяли? — цікавляться рівняни.

«Моя думка багатьом буде неприємна», - головний архітектор Рівного, який служить в ЗСУ

20-06-2024 Новини

На сесію міської ради Рівного завітав воїн-депутат Дмитро Котляров. Про це пише «Рівне вечірнє».

«Цій компанії я дав би приз»: депутат Рівнеради Іванов про знищення рекреаційної ділянки на березі Усті

17-06-2024 Аналітика

1 лютого 2024-го року фірма «Есенсіон» попросила Рівненську міську раду дозволити розробити проєкт землеустрою – на відведення у власність 52 соток на вулиці Степана Бандери, біля рівненського гідропарку.

«Голос» у Рівному змінив керівника. А позицію?

15-06-2024 Новини

Несподівано фракція «Голос» у міськраді Рівного змінила свого лідера — замість Романа Денисюка головою буде депутатка Анастасія Кулакевич. Виникає запитання: чи означає це, що зміниться й позиція фракції? Адже досі «Голос» був в опозиції до більшості в раді.

Рівне та Панков (Берлін) розпочинають реалізацію масштабної культурної співпраці

13-06-2024 Новини

Секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян в рамках візиту до міста Берлін, провів зустріч зі своєю колегою – мером Панкова пані Корделією Кох.

20 червня проведуть чергове засідання Рівнеради

10-06-2024 Анонси

20 червня 2024 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться засідання чергової двадцять другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

В Рівному розпочинають розробку Плану сталої мобільності

05-06-2024 Новини

Першим кроком у реалізації цього амбітного задуму стане аналіз мережі громадського транспорту. Для цього за сприяння громадянської мережі «ОПОРА» залучають спеціаліста з міської мобільності та транспортного планування Антона Гагена, - пише офіційний портал Рівненської міської ради.