Повідомлення

Чергове засідання Рівнеради буде 30 березня

22-03-2023 Анонси

30 березня 2023 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться третє пленарне засідання сімнадцятої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

Закупівля макаронів у Рівному: керівника управління освіти після розслідування повернули на посаду

21-03-2023 Новини

Начальника управління освіти Рівного Богдана Туровича, якого через інцидент із закупівлею макаронів тимчасово відсторонили від посади на час службового розслідування, повернули до виконання обов'язків.

Депутати Рівнеради взяли участь у депутатському дні

17-03-2023 Новини

Міські обранці Рівного 16 березня зібралися на депутатський день, аби розглянути ряд важливих для життєдіяльності громади питань.

Рівнерада змінила назви ще кількох вулиць міста

10-03-2023 Новини

Під час сесійного засідання 9 березня депутати Рівненської міської ради погодили зміни назв кількох вулиць, майдану, а також дали назву новій вулиці нашого міста. Зокрема, чотири вулиці отримали імена новітніх Героїв, які загинули захищаючи Україну від російського агресора, а одна вулиця — ім’я українського поета.

Міський голова ініціював створення реабілітаційного центру для військових у Рівному

07-03-2023 Новини

6 березня міський голова Рівного Олександр Третяк, головний лікар міської лікарні № 2 Олександр Шегера презентували напрацювання розвитку реабілітаційного центру для військовослужбовців на базі міської лікарні №2.

«Подорожник» актуалізував питання рекламних вивісок у Рівному

06-03-2023 Новини

Минулого тижня суспільний резонанс викликало встановлення нової вивіски та руйнування фасаду аптекою «Подорожник» у центрі міста на Соборній, 19/21.

Рівне отримало грант на боротьбу зі змінами клімату

02-03-2023 Новини

Рівне отримало грант на суму 973 тис. євро і долучається до боротьби зі змінами клімату в рамках Програми пілотних міст NetZeroCities - дворічної програми, що фінансується ЄС у рамках Місії Європейського Союзу.

9 березня буде чергове засідання Рівнеради

26-02-2023 Анонси

9 березня 2023 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться друге пленарне засідання сімнадцятої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

У Рівненській міськраді планують осучаснити систему обробки документів

22-02-2023 Новини

Триває робота над осучасненням обробки документів всередині Рівненської міської ради та виконкому. Сьогодні про свою діяльність розповідали представники компанії IQusion.

Заступника Третяка призначили технічним директором Фонду енергоефективності

16-02-2023 Новини

Ігор Кречкевич став новим директором Фонду енергоефективності. Його призначення схвалила Наглядова рада Фонду. Про це пишуть на сайті держустанови.