Повідомлення

24 червня буде друге пленарне засідання другої сесії Рівненської міськради 8-ого скликання

12-06-2021 Анонси

24 червня 2021 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться друге пленарне засідання другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

В Рівному з’явиться нова комунальна установа

11-06-2021 Новини

На засіданні сесії Рівненської міської ради 10 червня депутати проголосували за створення комунальної установи «Агенція розвитку Рівного». Це неприбуткова установа, заснована на комунальній власності і підпорядкована виконавчому комітету Рівненської міської ради.

У міського голови Рівного – новий заступник

10-06-2021 Новини

Депутати Рівнеради підтримали проєкт рішення про затвердження заступника міського голови Рівного з питань діяльності виконавчих органів міської ради. Цю посаду зайняв Олександр Миронюк, він замінив Олега Піщанського, який звільнився, - повідомляє Суспільне Рівне.

«Всіх запакуємо в автобус і вивеземо», - міський голова Рівного про ромів

09-06-2021 Новини

Роми «дістали» не лише жителів Рівного, які розмістили петицію на сайті міськради з проханням притягнути перших до відповідальності за вибивання вікон в авто і вимагання грошей.

400 тисяч – на дослідження транспорту Рівного

05-06-2021 Новини

Рівненська влада виділить 400 тисяч гривень на соціологічне дослідження. За ці кошти опитають рівнян, чи задоволені вони роботою маршруток і тролейбусів, та проаналізують транспортну мережу. Про це пише «Рівне вечірнє».

49 ОСББ міста отримають співфінансування з Муніципальної програми сталого розвитку

02-06-2021 Новини

Дорадчий комітет провів відбір ОСББ на отримання співфінансування з Муніципальної програми сталого розвитку. Всього подали 139 заявок. Також були перехідні об’єкти з 2020 року, на які зарезервовано 2,2 млн. грн. У результаті відібрали 49 ОСББ.

10 червня буде пленарне засідання другої сесії Рівненської міськради 8-ого скликання

28-05-2021 Анонси

10 червня 2021 року в конференц-залі за адресою: вул. Поштова, 2 (четвертий поверх) відбудеться пленарне засідання другої сесії Рівненської міської ради восьмого скликання.

Сергій Рибачок: «Якщо ми виділяємо кошти, то з максимальною користю для громади»

27-05-2021 Інтерв’ю

Рекордні суми з бюджету розвитку цього року будуть виділені на медичне забезпечення лікарень нашого міста. А ще депутати підтримали виділення майже 20 мільйонів гривень на ремонт доріг в Квасилові.

«Шанхай з центру міста треба виносити»: Третяк хоче зробити ринок меншим

26-05-2021 Новини

25 травня в Рівному під час засідання міськвиконкому продовжили термін роботи ярмарку на прилеглих до центрального ринку вулицях ще на півроку. Не всі члени виконкому схвалили це рішення, оскільки отримують скарги від мешканців будинків, під вікнами яких влаштовують стихійну торгівлю, - пише «РівнеМедіа».

Без нових дитячих майданчиків, бо попередники «тягли їх на свої округи»

25-05-2021 Новини

Минулими роками нові дитячі майданчики за бюджетні гроші постійно з’являлися у дворах по усьому Рівному, це було помітно. Цьогоріч такого не буде — грошей на це міськрада поки не передбачила.