Близько 3 мільйонів гривень у Рівному спрямують на оновлення освітніх закладів

14-05-2021 Новини

В рамках продуктивної співпраці Рівненська міська територіальна громада отримала сертифікат на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 10 кабінетів початкової освіти, 10 кабінетів математики, 10 кабінетів початкової освіти для інклюзивного навчання та 10 закладів дошкільної освіти на суму майже 3 млн. грн.

- Вдячний АМУ за такий вагомий вклад у нашу громаду. Для мене надважливо продовжити нашу продуктивну співпрацю, - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Відтак, 13 травня, міський голова Рівного Олександр Третяк спільно з виконуючим директором АМУ Олександром Слобожаном підписали Меморандум про співробітництво між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Рівненською міською територіальною громадою.

- Ми будемо працюватимемо у напрямку модернізації навчально-методичної бази дошкільної та загальної середньої освіти, - розповів виконуючий директор АМУ Олександр Слобожан.

У Рівному планують запустити проект «Цифровий прорив» - це підключення закладів загальної середньої освіти до сучасних електронних освітніх ресурсів.

Пріоритетні напрямки співпраці з АМУ в 2021 році:

- дошкілля;

- нова українська школа;

- інклюзивна освіта;

- предмети природничо-математичного циклу;

- STEM освіта.

Міський голова Рівного Олександр Третяк наголошує, підписання Меморандуму та подальша співпраця з Асоціацією міст України дасть потужний поштовх до позитивних змін у нашій громаді.

Про це повідомляє офіційний портал Рівненської міської ради.