Головну новорічну ялинку в Рівному цьогоріч не встановлюватимуть

15-11-2022 Новини

Про це повідомив міський голова Рівного Олександр Третяк. Він розповів, що за результатами опитування мешканців громади – більшість вважає, що нині не час для святкувань та встановлення новорічних інсталяцій.

«Рівняни, цього року спільно з вами ми прийняли рішення про те, що нині не час встановлювати ялинку в центрі міста. Після нашої перемоги у нас буде маса приводів для святкувань. Нині ж, в солідарність з іншими містами України, економимо електроенергію та наближаємо перемогу, – зауважив Олександр Третяк. – Єдине святкування, яке плануємо цього року – різдвяне свято для дітей військових та полеглих Героїв».

Зауважимо, що ідею Рівного – проведення опитування думки мешканців громади щодо встановлення новорічного дерева, перейняли й інші міста. Так, у Тернополі вже запустили опитування серед тернополян. Подібне опитування вже стартувало і у Дніпрі.

До цього мер Івано-Франківська повідомляв, що у місті зроблять лиш новорічну ялинку з дитячих малюнків. У Чернівцях мерія ухвалила рішення не встановлювати ялинку з огляду на те, що вона була з 3D-гірляндами, які вимагають витрат електроенергії.

Про це повідомляє офіційний портал Рівнеради.

На Новий рік-2022 буде гарна красуня ялинка