Тендер на ремонт адмінприміщення на вулиці Казимира Любомирського скасують

08-11-2023 Новини

Управління капітального будівництва оприлюднило тендер на капітальний ремонт та реставрацію адмінбудівлі на вулиці Казимира Любомирського, 6 у Рівному. Очікувана вартість закупівлі мала становити майже 9 мільйонів гривень. Втім, поспішно оголошений тендер буде скасований.

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян заявив, будь-які ремонти в умовах війни є безглуздим, безвідповідальним марнотратством. Найголовнішим завданням для громади є і залишається підтримка Збройних сил України. Каже, це мають чітко усвідомлювати всі керівники управлінь і департаментів. Будь-які необов’язкові витрати бюджетних коштів за словами Віктора Шакирзяна будуть скасовуватись, а відповідальні за це особи будуть звільнені з займаних посад.

«З приводу ремонту адміністративного приміщення на вулиці Казимира Любомирського. Цей тендер мною особисто зараз буде зупинено. Це рішення керівництва управління капітального будівництва було прийнято бездумно, безвідповідально і безглуздо. Я наголошував усім посадовцям скоротити всі необовʼязкові видатки, щоб акумулювати максимальну кількість коштів для підтримки Збройних Сил України. Ні про які ремонти в адмінприміщеннях під час війни мови бути не може. Це повний абсурд. Йшла мова про необхідність відремонтувати і запустити ліфт у цьому приміщенні, бо людям з інвалідністю складно підніматись на поверхи. Це стосується так само і наших ветеранів. Це я можу зрозуміти і, коли ми говоримо про ремонт ліфта - це прийнятно. Але ремонт приміщення за майже 9 мільйонів гривень, в той час, коли потрібно працювати на перемогу, дбати, в першу чергу, про наших військових на лінії фронту - це неприпустимо. Це безглузде рішення мною скасовано. Винні в цьому безвідповідальному рішенні понесуть покарання. Ще раз, хочу публічно звернутись до всіх посадових осіб, керівників управлінь і департаментів, витрачати гроші громади на різні безглузді речі - я не дозволю. Всіх, хто забув, що йде війна, всі, хто думають, що можна робити такі бездумні витрати - будуть звільнені. Більше попереджень не буде», - наголосив Віктор Шакирзян.

За словами Секретаря Рівнеради, у ситуації, коли в Україні триває війна, щодня гинуть люди, майже щодня на Майдані Незалежності громада прощається з Героями, які віддали своє життя у боротьбі з російськими окупантами за свободу свого народу - влаштовувати багатомільйонні тендери - це чисте блюзнірство. Завдання було поставлено прямо протилежне, скоротити необов’язкові видатки до мінімуму, аби акумулювати кошти для підтримки Збройних Сил України. Ті, хто вдає, що війна далеко і їх не стосується, мають залишити свої посади негайно.

Про це повідомляє офіційний портал Рівнеради.