В Рівному може з’явитися унікальний завод з утилізації твердих побутових відходів

20-07-2021 Новини

20 липня на запрошення Агенції розвитку Рівного наше місто відвідали представники ТОВ «ІнтерРадіоЕкологія» - партнери італійської компанії Termomeccanica, що є одним з лідерів у виготовленні обладнання та впровадженні технологій переробки твердих побутових відходів в енергію на ринках Європейського Союзу.

Учасники зустрічі розглянули інвестиційний проект заводу з утилізації твердих побутових відходів із виробництвом теплової та електричної енергії, а також виготовленням базальтового волокна. Отримання саме останнього продукту гарантує досягнення привабливих техніко-економічних показників проекту та робить його унікальним на ринку пропозицій технологій переробки твердих відходів в Україні.

Загальна сума інвестицій – 80 млн. євро, з яких італійські інвестори готові забезпечити у 100% розмірі, що знімає навантаження на місцевий бюджет та не потребує кредитування в фінансових установах.

- Запуск такого підприємства надає можливість в Рівному створити 150 нових робочий місць, можливість реалізації партнерської кампанії підтримки соціальних проектів для міста, підтримка та створення супроводжуючих бізнесів, що прямо-пропорційно наповнюватиме місцевий бюджет податками, - розповів про перспективи проекту міський голова Олександр Третяк.

У результаті зустрічі домовились, що партнери інвестора в найближчий період підготують детальні пропозиції можливої співпраці з містом Рівне, а також готові показати приклади функціонування таких заводів в Європейському Союзі.

Про це повідомляє офіційний портал Рівненської міської ради.