В Рівному перейменували вулицю Островського

18-11-2021 Новини

18 листопада на сесійному засіданні депутати міської ради підтримали рішення про перейменування вулиці Островського в Рівному. Відтепер вона матиме назву Покровська.

Це рішення було прийняте для впорядкування назв міських об’єктів у місті Рівному та виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». А також з урахуванням рішення Рівненської обласної ради від 02.06.2021 №236 «Про депутатський запит депутата обласної ради Миколи КУЧЕРУКА» щодо приведення назв вулиць на території територіальної громади у відповідність із вимогами чинного законодавства.

Депутати взяли до уваги те, що на основі архівних документів, наданих Державним архівом Рівненської області, було підтверджено, що М.О. Островський (1904-1936) – радянський військовий та партійний діяч, учасник встановлення радянської влади в Україні та боротьби з повстанським Рухом, служив у бригаді І. Котовського, 1-ій кінній армії, частинах особливого призначення Червоної армії, співробітник Ізяславської ЧК (1921), секретар райкому комсомолу в Берездові та Ізяславі, секретар окружного комсомолу в Шепетівці (1924), бригадний комісар Політуправління Червоної Армії (1936).

Про це повідомляє офіційний портал Рівненської міської ради.