В Рівному презентували проєкт індустріального парку

08-07-2021 Новини

7 липня в міській раді презентували та обговорили створення індустріального парку на території Рівненської територіальної громади компанією KSP Strategies.

Презентацію перспективного проєкту провели радник комітету Верховної Ради з економічної політики Володимир Панченко та заступник голови Асоціації індустріальних парків Дмитро Хорішко.

- Створення індустріального парку матиме безліч переваг і дасть можливість Рівненській громаді вийти на економічно високий рівень. Серед переваг – створення нових робочих місць, додаткові надходження до бюджету, і головне – екологічна безпека, - зазначив міський голова Олександр Третяк.

Додаткова інформація:

Індустріальний парк або промисловий парк – територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвиненою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на довкілля. Порядок створення, діяльності індустріальних парків на території України регламентується законом України про «Індустріальні парки». Промислові парки зазвичай розташовуються на околицях міст або поза основними житловими районами міста, зазвичай забезпечується гарною транспортною доступністю, в тому числі автомобільним і залізничним транспортом.

Про це повідомляє офіційний портал Рівненської міської ради.