В Рівному продовжують облаштовувати укриття для населення

20-07-2022 Новини

Міський голова Рівного, спільно з ОВА, керівниками відповідних управлінь, а також ДСНС провів нараду з представниками підприємств та організацій, у яких у власності чи на балансі перебувають укриття.

Серед основних тем обговорення – готовність укриттів для прийому рівнян та квасилівчан.

Офіційно у нас в громаді 197 сховищ. Лише 64 з них перебувають у комунальній власності міста. Решта – державні або ж приватні. Так, не всі наші споруди ідеальні, але вони обстежені і придатні для використання. У них проведений Інтернет, продовжується облаштування. Та цих укриттів мало. Тому задля безпеки громади у розрахунок беруться й укриття, які перебувають у приватній та державній власності.

«Доручив відповідальним за сховища якнайшвидше відкрити та привести до ладу всі укриття! Нагадав, що надійні та забезпечені необхідними засобами бомбосховища – це сьогодні пріоритет в діяльності кожного балансоутримувача, а недотримання сховищ в належному стані в час війни, становить загрозу для громади і фактично прирівнюється до діяльності рашистів! Звертаюся також до всіх балансоутримувачів, котрі, не прийшли на зустріч: негайно перевірте, чи ваші укриття відповідають всім вимогам», - наголосив міський голова Рівного Олександр Третяк.

Загалом, за підсумками наради визначили, що до 26 липня усі укриття мають бути обстежені комісією, визначений їх ступінь захисту та, головне, туди мають пускати людей.

Окрім того, за словами начальника Рівненського районного управління ГУ ДСНС України в Рівненській області Сергія Демидюка, в регіоні формується оновлений реєстр укриттів та сховищ, у який включать і так звані найпростіші укриття – підвальні приміщення – якщо вони відповідатимуть вимогам.

Про це повідомляє офіційний портал Рівнеради.