Як триває ремонт у музичній школі імені Лисенка в Рівному

05-08-2022 Новини

Ремонт у закладі розпочали ще в 2021 році. Проте з різних причин він неодноразово зупинявся. Бригада встановила гідро бар’єр, провели монтаж обрешітки.

Як розповіла заступниця міського голови Рівного Марина Кузмічова, підрядник завершив роботи з облаштування даху. Передували цьому очікування матеріалів та тривалі перемовини.

«Поки що вимушені на цьому зупинитися до наступних бюджетних можливостей, адже не можемо проплачувати капітальні видатки, згідно з рішенням Кабміну. На сьогодні 400 тисяч гривень на дах ми заклали, аби як тільки Кабінет міністрів дозволить здійснювати капітальні видатки, ми могли розрахуватися з підрядником, - зазначила Марина Кузмічова. - Зараз ми завершили стратегічно важливий етап, тепер приміщення не заливатиметься, туди не потраплятиме волога, вікна-двері відкриті, тому спокійно просихатиме й очікуватиме подальших робіт».

За її словами, далі потрібно очікувати рішення сесії та виділення коштів на подальші роботи.

Тим часом з 1 вересня очікується відновлення очного навчання, тож школярі зможуть відвідувати заняття у приміщеннях на вулицях 16 Липня та Відінській, 39.

Про це повідомляє офіційний портал Рівнеради.