Об’єднати в одну дитячу і дорослу стоматполіклініки в Рівному

03-12-2021 післявиборча в процесі

Під час ефіру на Суспільному журналіст «Агенції журналістських розслідувань «Четверта влада» Володимир Торбіч поставив таке питання:

– Мене цікавлять лікарні, за які відповідає саме місто. Є медична реформа, збільшилася кількість державних коштів, але лікарі говорять, що не вистачає. І разом з тим мені цікаво, чи місто проаналізувало, чи десь потрібно об’єднати якісь відділення в тому ключі, щоб не було поборів?

Олександр Третяк відповів:

– Не має бути ніяких неофіційних плат і доплат комусь. До речі, сесія міської ради затвердила проєкт рішення про платні послуги. Тобто, якщо НСЗУ не дофінансовує щось, то наші заклади охорони здоров’я офіційно затвердили платні послуги, якими рівняни можуть користуватися, але мають отримати чек. Ніяких неофіційних платежів рівняни не мають платити. Якщо буде потреба дофінансовувати ті чи інші потреби, ми будемо робити це рішенням сесії міської ради.

Зміни в закладах охорони здоров’я будуть однозначно. До слова, у нас є дві стоматполіклініки – дитяча і доросла. Вибачте, це два величезних приміщення, які тягнуть величезну суму коштів і абсолютно нераціонально використовуються. Тому ми вже зараз говоримо про оптимізацію процесів і будемо об’єднувати дві стоматполіклініки в одну, що дозволить нам зекономити як мінімум мільйонів 5-7 на забезпеченні енергоносіями.

Джерело обіцянки:

Сайт Суспільного