Продаж ділянки в районі вулиць Соборної та Корольова на аукціоні

06-04-2021 післявиборча невиконана

Прокуратура звернулась до міської ради з проханням дозволити розробку документації на вільну земельну ділянку під будівництво багатоквартирного житлового будинку в районі вулиць Соборної та Корольова. Площа землі 11 000 м кв. Як запевняють в прокуратурі, все тому, що 59 працівників прокуратури стоять у черзі на отримання житла.

– Перед міською радою зараз стоїть чимало викликів і я вважаю безглуздо дарувати вартісну землю, що належить усій громаді міста, а не окремо обраним. Завданням нашої комісії є наповнення бюджету і саме тому, я буду наполягати на розробленні документації власними силами та згодом, продажу цієї ділянки на відкритому аукціоні. Громада міста не благодійний фонд з поліпшення умов для окремих осіб. Ми відстоюємо інтереси абсолютно усіх рівнян. Тому, саме наповнення бюджету може стати оптимальним виходом з цієї ситуації, – коментує депутатка Олена Хотенко.

Джерело обіцянки:

Рівненське інформаційне агентство «Rivne Online»

 


Підтвердження виконання/невиконання обіцянки:

10 червня 2021 року на сесійному засіданні депутати Рівнеради прийняли рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення Рівненській обласній прокуратурі в постійне користування земельної ділянки в районі вул. Соборної та Корольова (вільна від забудови земельна ділянка)». Депутати фракції «Слуга народу» віддала ЗА це рішення 6 голосів. У тому числі й Олена Хотенко.