Проти будівництва високоповерхівки на вулиці Шопена, 4

24-02-2021 післявиборча виконана

Фракція «Батьківщина» у Рівнераді виступає проти будівництва чергової високоповерхівки у самому центрі міста.

На своїй сторінці у фейсбук очільниця фракції Галина Кульчинська повідомила про проект рішення, який передбачає забудову території по вулиці Шопена, 4. І розглядатимуть цей документ депутати вже найближчої сесії.

«Я категорично проти такого проекту рішення і вважаю, що ця територія має бути віддана під благоустрій мешканцям будинків, які неподалік, або це могла б бути непогана відпочинкова зелена зона (чи скверик) в центрі міста. У даному випадку важливо при голосуванні поставити формулювання «відмовити» і саме за нього голосувати. Впевнена, фракція «Батьківщина» в Рівнераді не схибить!» - наголосила Галина Кульчинська.

Джерело обіцянки:

Сторінка «Батьківщина Рівненщини» у ФБ


Підтвердження виконання/невиконання обіцянки:

11 березня на сесійному засіданні депутати Рівнеради відмовили в укладенні договору з Управлінням капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради договору оренди на новий строк на вул. Шопена, 4. Про це повідомляє прес-служба Рівненської міської ради.

За рішення про відмову в укладенні договору оренди землі проголосувало всі 4 присутніх на засіданні депутатів фракції «Батьківщина» (1 був відсутній).