Протидіяти забудовам прибережної зони

31-03-2021 післявиборча в процесі

Депутати Рівненської міської ради від партії «Слуга Народу» дбають про збереження рекреаційної зони та озера Басів Кут, тому докладають зусиль, аби не допустити забудови узбережжя Басівкутського водосховища.

Депутати «Слуги Народу» виступають проти незаконної забудови та оскаржуватимуть усю документацію, що узаконила злочинні дії по відношенні до землі, яка повноправно належить громаді та призначена для відпочинку. «Наша політична сила демонструє системність у своїй позиції, а не займається вибірковістю до забудовників», - наголошують депутати.

Чергові «схеми» влади дозволяють узаконити будівництво висоток на рекреаційні зони озера. Однак, наша позиція тверда і незмінна, щодо усіх забудов на березі Басового кута. Депутати категорично проти свавілля забудовників.

«Фракція «Слуги Народу» не підтримує жодні корупційні схеми щодо забудови території, яка знаходиться на березі Басівкутського водосховища і буде жорстко їм протистояти. Ми виступаємо за те, щоб громада сама приймала рішення – що має бути на цій ділянці. Прибережна зона – не місце для багатоповерхових споруд!» - заявляють депутати.

Джерело обіцянки:

Сторінка «Слуга Народу - Рівненщина» у ФБ

 Обіцяльник (-и):