Проведення аудиту у всіх медичних закладах міста

20-09-2020 передвиборча в процесі

«Проведення аудиту у всіх медичних закладах міста ми, Європейська Солідарність, обіцяли у передвиборчій програмі і зараз цю обіцянку виконуємо. Ми ставили перед собою таку мету, бо за останні 12 років аудит в медичній сфері міста не проводився і з’явилися «недоторканні» лікарні та керівники. Але зараз такого не буде, ретельно і грунтовно перевіряємо всіх.

Проводить аудит міське Управління охорони здоров’я з залученням медичної депутатської комісії. Піднімаємо всі, особливо дрібні і неприємні питання по оснащенню, кадрах, організації управлінських процесів, з’ясовуємо пріоритети, куди можна рухатися далі і що розвивати в першу чергу.

Тривати аудит буде до кінця літа (2021 року – прим. редакції) і тоді ж його результати оприлюднимо громадськості».

Про це розповів Юрій Поліщук, заступник міського голови з медичних питань та соціального захисту.

Джерело обіцянки:

Така обіцянка дійсно є в розширеній* передвиборчій програмі Рівненської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність» на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року. Оскільки в цьому повідомленні було ще й визначено дату оприлюднення результатів аудиту, редакція сайту вирішила об’єднати ці обіцянки в одну.

*Як зазначається у пояснювальній записці до цього документа, Програма створена на основі роботи партійних експертних кіл (більше 10), які працювали впродовж травня-вересня 2020 року.

Програма затверджена Радою Рівненської міської організації партії 15 вересня 2020 року і схвалена під час презентації команди ЄС на виборах до Рівненської міської ради 20 вересня 2020 року.

Коротка Передвиборна програма (подана до ТВК) і розширена Передвиборча програма деталізується за допомогою розроблених додатків за сферами життєдіяльності міської громади. Експертні кола напрацювали розширені версії за галузями.

Таким чином, до дня голосування це буде доповнений і деталізований документ. Після виборів робота експертних кіл продовжиться і буде спрямовано на розробку галузевих стратегій, про необхідність яких йдеться в Програмі. Що ж стосується реалізації чітко прописаних у Програмі перших кроків з реформування міста - то до їх реалізації фракція ЄС в оновленій Рівненській міській раді візьметься невідкладно.

Сторінка «Європейська Солідарність. Рівне» у ФБ