Вирішуємо проблемні питання Палацу дітей та молоді

01-04-2021 післявиборча в процесі

Рівненський Палац дітей та молоді потребує реконструкції. Зокрема, нагальне питання – ремонт покрівлі, адже зимові снігопади далися взнаки. Депутатка Рівненської міської ради від «Слуги Народу» Олександра Коваленко та народний депутат Олександр Ковальчук вже погодили із заступником міського голови з питань освіти, культури і спорту Мариною Кузмічовою питання про виділення 200 тис. грн. для виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонт покрівлі. На контролі – і решта потреб закладу.

Саме ці питання обговорювалися під час зустрічі депутатів «Слуги Народу» з адміністрацією Палацу дітей та молоді.

Профільні школи надають освітні послуги з допрофесійної підготовки та початкової професійної освіти. Клуби, секції та гуртки сприяють розвитку творчих інтересів, здоровому способу життя, організації вільного часу і дозвілля дітей та молоді. Утім, комунальні проблеми колектив не в змозі вирішити самостійно. Крім покрівлі, ремонту потребує також фасад, система теплопостачання. А територія навколо Палацу – благоустрою.

«Для мене Палац дітей та молоді в нашому місті асоціюється з дитячим містечком. Він дає знання і цікаве дозвілля 5 тисячам дітлахів. Тому вирішити проблеми закладу – наш пріоритет», – каже депутатка Олександра Коваленко.

Джерело обіцянки:

Сторінка «Слуга Народу - Рівненщина» у ФБ