Впровадити електронний квиток у Рівному до кінця каденції

12-05-2021 післявиборча в процесі

12 травня 2021 року в Рівному презентували систему обліку оплати проїзду в громадському транспорті – електронний квиток. Ініціатором такої зустрічі виступила депутатка Рівнеради від фракції «Рівне Разом» Катерина Марчук.

«Як голова профільної комісії, я впевнена, що до кінця нашої каденції ми впровадимо це, адже є досвід інших міст, якщо ми будемо переймати досвід, ми складемо для нашого міста ідеальну систему. Це справа непроста, на це потрібен не місяць і не три. Тому що встановити пристрої це одне, але треба ще навчити містян», - додала депутатка від фракції «Рівне Разом» РМР, голова комісії із питань міського господарства, транспорту, зв’язку та екології Катерина Марчук.

При впровадженні електронного квитка у громадському транспортні можна буде розрахуватись за допомогою:

- транспортних, соціальних, учнівський і т.д. карток (на базі Mifare, Cipurse);

- банківських карток (Master Card Pay Pass);

- пристроїв із підтримкою технології NFC;

- паперових карток із QR-кодом.

Для здійснення проїзду в громадському транспорті необхідно при вході в автобус піднести до валідатора (електронного компостера) проїзний квиток тривалого користування або електронний квиток.

Загалом впровадження системи електронного розрахунку може зайняти тривалий час. Це передбачає встановлення пристроїв і пропрацювання механізмів компенсацій та інших нюансів, які з'являються у кожному місті.

Джерело обіцянки:

Сайт «Рівне Медіа»