Запровадимо поділ міста на мікрорайони

20-09-2020 передвиборча в процесі

Запровадимо поділ міста на мікрорайони (не адміністративні одиниці) для полегшення планування розвитку цих мікрорайонів на основі локальних стратегій розвитку. З можливістю гуртування окремих громад навколо вирішення спільних проблем та задач.

Джерело обіцянки:

Розширена* передвиборча програма Рівненської міської організації політичної партії «Європейська Солідарність» на місцевих виборах 25 жовтня 2020 року «Збудуємо Європу в Рівному!».

*Як зазначається у пояснювальній записці до цього документа, Програма створена на основі роботи партійних експертних кіл (більше 10), які працювали впродовж травня-вересня 2020 року.

Програма затверджена Радою Рівненської міської організації партії 15 вересня 2020 року і схвалена під час презентації команди ЄС на виборах до Рівненської міської ради 20 вересня 2020 року.

Коротка Передвиборна програма (подана до ТВК) і розширена Передвиборча програма деталізується за допомогою розроблених додатків за сферами життєдіяльності міської громади. Експертні кола напрацювали розширені версії за галузями.

Таким чином, до дня голосування це буде доповнений і деталізований документ. Після виборів робота експертних кіл продовжиться і буде спрямовано на розробку галузевих стратегій, про необхідність яких йдеться в Програмі. Що ж стосується реалізації чітко прописаних у Програмі перших кроків з реформування міста - то до їх реалізації фракція ЄС в оновленій Рівненській міській раді візьметься невідкладно.