Зробити «Будинок ветеранів» у Рівному комунальним закладом

26-03-2021 післявиборча виконана

«Це надважливий проєкт для міста, бо в місті на даний момент немає такої структури в складі міської ради, що може повноцінно займатися потребами і проблемами ветеранів і ми просто зобов’язані зробити такий комунальний заклад», – каже Сергій Рибачок, депутат Рівнеради, фракція «Рівне разом».

Секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян зауважує, заклад стане місцем, в якому уся ветеранська спільнота зможе отримати необхідну соціальну та психологічну підтримку. Адже ті, хто стали на захист країни, мають отримати належну шану:

«Було прийняте рішення створити комунальний заклад, який працюватиме функціонально і 24/7, так, як вони цього хочуть, і ми цьому сприятимемо. Вже на наступній сесії ми будемо голосувати за проєкт рішення, який дасть можливість втілити в життя цей Будинок ветеранів».

Джерело обіцянки:

Сайт ITV media group

 

 


Підтвердження виконання/невиконання обіцянки:

29 квітня 2021 року на сесійному засіданні депутати Рівнеради прийняли рішення «Про утворення Комунального закладу «Будинок ветеранів» Рівненської міської ради». За це рішення проголосувало 5 із 6 депутатів фракції «Рівне разом» (1 депутат не голосував).